W przypadku pytań lub uwag prosimy o kontakt
na adres mailowy Przychodni PMR której sprawa dotyczy
(do której Państwo należycie):

PRZYCHODNIE:    
ul. Szafera 16-18, 71-245 Szczecin 91 439 15 10 szafera@pmr.szczecin.pl
ul. 9 Maja 13, 70-136 Szczecin 91 482 02 45
91 482 45 55
 9maja@pmr.szczecin.pl
ul. Miodowa 45, 71-497 Szczecin 91 426 12 58 miodowa@pmr.szczecin.pl
ul. Derdowskiego 28, 71-087 Szczecin 91 453 01 84 derdowskiego@pmr.szczecin.pl
ul. Górna 18b 71-221  Bezrzecze 91 818 20 10 gorna@pmr.szczecin.pl
ul. Lubelska 29,  71-043 Szczecin 91 486 80 80  lubelska@pmr.szczecin.pl
ul. Ledóchowskiego 16 71-004 Szczecin Gumieńce Reda 91 435 83 32 reda@pmr.szczecin.pl
ul. Kazimierska 4F/1U 71-043 Szczecin 91 311 15 31 
kazimierska@pmr.szczecin.pl
Punkt szczepień przeciwko Covid-19
Szczecin, ul. Janickiego 27/U 63
 885 033 881
 janickiego@pmr.szczecin.pl
mapka dojazdowa
 lek.med. Małgorzata Kowalczyk-Kram
kierownik NZOZ Przychodnie Medycyny Rodzinnej 
 91 439 15 10 kierownik@pmr.szczecin.pl
lek.med. Wiesława Gozdur
w sprawach strony internetowej
   przychodnie@pmr.szczecin.pl
koordynator, prawnik Angelika Milkiewicz- Ławicka518 25 44 05milkiewicz@pmr.szczecin.pl

Zapraszamy do kontaktu:


    Administratorem Państwa danych osobowych jest Przychodnie Medycyny Rodzinnej SZAFERA sp. z o.o. z siedzibą: 71-245 Szczecin, ul. Szafera 16-18., tel: +48 91 439 15 10,
    e-mail: iod@pmr.szczecin.pl. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.

    WAŻNE Informacje o COVID-19

    Szczepienia przeciwko COVID-19

    »»» ZAMÓW TELEPORADĘ LEKARSKĄ «««
    lekarza specjalisty oraz
    w Nocnej i Świątecznej Opiece Medycznej

    Leki na choroby przewlekłe zamawiaj przez SMS
    Jeśli do tej pory zamawialiście Państwo leki poprzez email, to prosimy nadal korzystać z tej formy.

    Zostań pacjentem Przychodni PMR


    <<  powrót